Korzyści współpracy na zasadzie wyłączności

Zapewne wiele razy zastanawialiście się Państwo dlaczego nieruchomość o bardzo dużym potencjale i w dobrej cenie przez długi czas, a często nigdy nie znajduje nabywcy. Co jest czynnikiem determinującym szybką i zyskowną sprzedaż nieruchomości? Tajemnica tkwi w skutecznej akcji marketingowej, która sprawi, że oferta sprzedaży Państwa nieruchomości nie utknie w gąszczu podobnych, nie pozwalających się zauważyć ogłoszeń. Pragniemy uświadomić naszym klientom, jak ważne jest tzw. pierwsze wrażenie, które wg badań tworzy się w ciągu zaledwie kilku do kilkunastu sekund! Już dawno temu skuteczni marketingowcy odkryli, że towar podany w ładnym opakowaniu sprzedaje się dużo łatwiej aniżeli bez niego. Wykorzystajmy zatem tę wiedzę sprzedając nieruchomości. Nasza firma przygotuje dla Państwa efektywną strategię marketingową oraz poprowadzi sprzedaż Państwa nieruchomości od przygotowania do sprzedaży, aż po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi.

Oferujemy Państwu nowatorską usługę Home Staging polegającą na odpowiednim przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży, co determinuje wzrost ceny nieruchomości od kilku do nawet 10%, przy jednoczesnym skróceniu czasu jej sprzedaży średnio o 40% (wg dostępnych danych, w oparciu o przeprowadzone badania rynku). Poprowadzimy również cały proces sprzedaży nieruchomości, od momentu jej przyjęcia do naszej oferty, aż po finalizację transakcji. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz specjalista ds. rynku nieruchomości, architekt oraz geodeta, z którym współpracujemy. O odpowiednią oprawę graficzną ofert i reklamę nieruchomości zadba specjalista ds. marketingu nieruchomości, a dokumentację zdjęciową przygotuje dla Państwa nasz fotograf.

Wychodzimy z założenia, że nie ma nieruchomości, których nie da się sprzedać – wystarczy jedynie odpowiednio nad nimi popracować. Nie czekaj - przyjdź do nas i przekonaj się sam:)

 

WYSZUKAJ OFERTE

MIEJSCOWOŚĆ:

KATEGORIA:

POWIERZCHNIA (m2):

CENA (PLN ):

×