O ARCH ESTATE

Szeroka, kompleksowa i bogata merytorycznie obsługa rynku nieruchomości

Firma Arch Estate powstała w wyniku połączenia wieloletnich doświadczeń z zakresu kilku branż – pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, architektonicznej, geodezyjnej oraz fotograficznej. Przeobrażenia rynku nieruchomości oraz budowlanego, wymuszają powstanie nowego rodzaju usług – szerokiej, kompleksowej i bogatej merytorycznie obsługi rynku nieruchomości, a podążanie „z duchem czasu” wymaga zinformatyzowania i wirtualizacji rynku, dzięki wprowadzeniu do pracy nowych technologii. Zgodnie z tym założeniem, pragniemy zaoferować Państwu następujące usługi:

1. Kompleksowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży – Home Staging (aranżacja i depersonalizacja wnętrza, przygotowanie wirtualnego spaceru po nieruchomości, zdjęć i filmów z lotu ptaka, wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej nieruchomości oraz zwymiarowanych rzutów pomieszczeń)

2. Pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości (domy, mieszkania, nieruchomości gruntowe i komercyjne – pełna obsługa procesu sprzedaży nieruchomości)

3. Doradztwo architekta i geodety na każdym etapie procesu sprzedaży lub kupna nieruchomości, w zakresie regulacji stanu formalno-prawnego i sprawdzenia możliwości zabudowy nieruchomości gruntowych oraz możliwości przebudowy i nadbudowy budynków.

4. Projektowanie architektoniczne (projekty indywidualne i typowe), konstrukcje, instalacje.

#

Misją przewodnią firmy Arch Estate jest propagowanie w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, dobrych praktyk zaczerpniętych z USA i Europy Zachodniej oraz modyfikacja usług projektowych, w taki sposób, aby stały się bardziej dostępne i bliższe klientowi.

Połączyliśmy nasze umiejętności, aby stworzyć miejsce, gdzie znajdziecie Państwo większość odpowiedzi na pytania związane z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości, projektowym i budowlanym – serdecznie zapraszamy do naszego biura, które mieści się w Bochni przy ul. Kazimierza Wielkiego 25.

#

WYSZUKAJ OFERTE

MIEJSCOWOŚĆ:

KATEGORIA:

POWIERZCHNIA (m2):

CENA (PLN ):

×