Działki

Kraków

Widokowe działki budowlane 12ar, Tarnawa Gm. Łapanów

CENA: 55 000 PLN(do negocjacji)
POWIERZCHNIA: 1173 m2
NUMER OFERTY: 000584
LICZBA POKOI: -
PIĘTRO -
#

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż dwie widokowe działki budowlane o powierzchniach 11,73ar (oznaczona na mapie jako „2”) i 12,04ar (oznaczona na mapie jako 3), położone w Tarnawie (Gmina Łapanów). Działki leżą na terenie obowiązującego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Łapanów i oznaczone są symbolem MU (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej).

Plan zagospodarowania zakłada budowę domów o kącie nachylenia dachu od 35 st. do 45 st. Budynki powinny składać się maksymalnie z jednej pełnej kondygnacji naziemnej i poddasza użytkowego – w przypadku położenia na stoku, lub maksymalnie z dwóch pełnych kondygnacji naziemnych i poddasza użytkowego – w przypadku położenia w dolinie. Na temat szczegółowych parametrów planu można porozmawiać podczas indywidualnych konsultacji. Sprawdzamy również zbieżność zapisów planu miejscowego z wybranym projektem domu.

Działki posiadają bezpośredni dostęp do drogi publicznej (gminnej) poprzez prywatną drogę wewnętrzną (działka sprzedawana z udziałem w drodze) - ok. 50m (do działki „2”) i ok. 90m (do działki „3”)

Wymiary: działka nr 2 – 24m x 44m ; działka nr 3 – 30m x 40m

Działki malowniczo położone, widokowe. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna (bezpośrednie sąsiedztwo to nowe domy jednorodzinne).

Cena do negocjacji.

Osobom zainteresowanym zakupem, oferujemy bezpłatne konsultacje architekta w zakresie możliwości zabudowy działek oraz wyboru projektu budynku.

Nie pobieramy prowizji od kupującego.

SZCZEGÓŁOWE DANE

LOKALIZACJA

Ulica

Miejscowość

Gmina

Dzielnica

Powiat

-

Tarnawa

Łapanów

-

bocheński

INFORMACJE FINANSOWE

Cena

Cena za m2

55 000 PLN

- PLN

INFORMACJE TECHNICZNE

Piętro -
Liczba pokoi -
Liczba pięter
Typ działki budowlana
Droga dojazdowa asfaltowa droga publiczna oraz droga prywatna
Media prąd, woda, gaz
Balkon -
Kuchnia -
Łazienka -
Okna -

Forma własności -
Powierzchnia 1173 m2

WYSZUKAJ OFERTE

MIEJSCOWOŚĆ:

KATEGORIA:

POWIERZCHNIA (m2):

CENA (PLN ):

×