Mieszkania

Kraków

Mieszkanie o pow. 73m2, Kłaj os. Wojskowe

CENA: - PLN(do negocjacji)
POWIERZCHNIA: 73 m2
NUMER OFERTY: 000359
LICZBA POKOI: 3
PIĘTRO 1
#

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63m2 (dodatkowo piwnica 10m2), usytuowane na I piętrze II-piętrowego kameralnego budynku z lat 60-tych. Budynek został wybudowany z cegły, termoizolacja i remont elewacji zostały wykonane w 2015r. Osiedle położone w wyjątkowo urokliwym miejscu w otoczeniu lasu (Kłaj, os. Wojskowe).

Mieszkanie składa się z trzech osobnych, nieprzechodnich pokoi, częściowo otwartej kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. W galerii zdjęć znajduje się zwymiarowany plan mieszkania, który przedstawia dokładny rozkład pomieszczeń.

Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, do lekkiego odświeżenia (m.in. ubytek w płytkach łazienkowych spowodowany niedawną wymianą instalacji wodnej w budynku). Na podłogach w pokojach i przedpokoju położono panele, w kuchni, łazience i WC – terakotę. Kuchnia umeblowana, wyposażona ze sprzętem AGD (kuchenka gazowa, piekarnik i lodówka). Rozliczenie pozostałych mebli i wyposażenia mieszkania – do indywidualnego ustalenia.

Stolarka okienna wymieniona na PCV, w pokoju dziecięcym zamontowane rolety.

Mieszkanie jest funkcjonalne, o korzystnym rozkładzie pomieszczeń. Ekspozycja okien: wschodnio (salon i sypialnia) – zachodnia (kuchnia i pokój dziecięcy).

Dodatkowo w cenie mieszkania blaszany garaż.

Forma własności: pełna własność z założoną Księgą Wieczystą oraz udziałem w gruncie. Czynsz wynosi 613 zł (przy 3 osobach zameldowanych). W czynszu zawiera się zaliczka na ogrzewanie i zimną wodę, administracja, utrzymanie części wspólnych i Fundusz Remontowy.

Osiedlem administruje Wspólnota Mieszkańców, która zainicjowała szereg inwestycji. Rozpoczęto od remontu budynków na osiedlu, w planach jest również wybudowanie nowoczesnego placu zabaw dla dzieci oraz innych miejsc użyteczności publicznej dla mieszkańców osiedla. Dodatkowo wyremontowano drogę prowadzącą na osiedle oraz pobliski przejazd kolejowy (sterowany sygnalizacją świetlną, wyposażony w rogatki).

Mieszkanie położone jest na osiedlu, które w niedalekiej przyszłości ma się stać miejscem zamkniętym, z bramami sterowanymi pilotem. Aktualnie jest to enklawa, stanowiąca kilka budynków, zlokalizowanych w pięknym miejscu, w środku lasu, gdzie panuje cisza i spokój. Aktualnie na terenie osiedla powstaje trzeci budynek mieszkalny, który będzie ostatnią inwestycją (z uwagi na zakaz zabudowy w Puszczy Niepołomickiej).

Jednocześnie jest to miejsce położone w odległości ok. 600m od stacji kolejowej, gdzie kursują pociągi do Krakowa, Tarnowa i Bochni. Po wybudowaniu szybkiej kolei, przejazd z Kłaja do Krakowa będzie zajmował ok. 15 minut. Kłaj jest również miejscem bardzo dobrze skomunikowanym z Krakowem (zjazd na autostradę A-4 w sąsiednim Szarowie) i Bochnią, dla osób zmotoryzowanych (podróż do Krakowa – Prokocimia zajmuje ok. 15 minut, podobnie do Bochni). Na trasie kursują również prywatne busy (co ok. pół godziny).

Na osiedlu znajduje się dużo miejsc postojowych.

Przedmiotowe mieszkanie jest idealną propozycją dla osób ceniących ciszę i spokój, a także aktywny wypoczynek na łonie przyrody, nie rezygnując przy tym z wygody, jaką daje mieszkanie w budynku wielorodzinnym.

Cena do negocjacji.

Zapraszamy na wirtualny spacer po mieszkaniu (w zakładce „wirtualny spacer”) oraz na bezpłatną rzeczywistą prezentację nieruchomości, do czego bardzo zachęcamy, z uwagi na wyjątkowy klimat tego miejsca.

Nie pobieramy prowizji od kupującego.

SZCZEGÓŁOWE DANE

LOKALIZACJA

Ulica

Miejscowość

Gmina

Dzielnica

Powiat

-

Kłaj

Kłaj

osiedle Wojskowe

wielicki

INFORMACJE FINANSOWE

Cena

Cena za m2

- PLN

- PLN

INFORMACJE TECHNICZNE

Piętro 1
Liczba pokoi 3
Liczba pięter 2
Typ działki -
Droga dojazdowa -
Media -
Balkon drzwi balkonowe
Kuchnia częściowo otwarta
Łazienka -
Okna PCV

Forma własności pełna własność z udziałem w gruncie
Powierzchnia 73 m2

WYSZUKAJ OFERTE

MIEJSCOWOŚĆ:

KATEGORIA:

POWIERZCHNIA (m2):

CENA (PLN ):

×