Działki

Kraków

Działka budowlano-rolna 29ar, Gnojnik

CENA: 49000 PLN(do negocjacji)
POWIERZCHNIA: 2900 m2
NUMER OFERTY: 000280
LICZBA POKOI: -
PIĘTRO -
#

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż działka o numerze 336, o powierzchni 29ar, zlokalizowana w Gnojniku (przy granicy z Chronowem). Działka z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem A234 RM (tereny zabudowy zagrodowej) oraz A33 RS/RD (sady z dopuszczeniem zalesienia). Działkę można zabudować budynkiem jednorodzinnym przy spełnieniu kilku dodatkowych warunków (w celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt).

Główne ustalenia MPZP dla przedmiotowego obszaru:

- Przeznaczenie podstawowe terenu: zabudowa zagrodowa

- Powierzchnia zabudowy – max 40% powierzchni terenu inwestycji

- Powierzchnia biologicznie czynna – min. 40% powierzchni terenu inwestycji

- Intensywność zabudowy – max 0,4

Szczegóły planu wraz z interpretacją dostępne są w naszym biurze (Bochnia ul. Kazimierza Wielkiego 25).

W zakładce „Plan zagospodarowania działki” znajduje się przykładowa propozycja zagospodarowania przedmiotowego terenu, wraz z wrysowanym budynkiem mieszkalnym oraz proponowanymi trasami przyłączy mediów.

Działka posiada dostęp do drogi publicznej (bezpośrednio przylega do asfaltowej drogi gminnej).

Media: Prąd i gaz na działce. Woda z nowo wykonanej przez właściciela studni głębinowej. Brak kanalizacji - alternatywą jest szambo (średni koszt wykonania – ok. 2.000zł) lub przydomowa oczyszczalnia ścieków (rozwiązanie ekonomiczne i zarazem ekologiczne – średni koszt wykonania 5.000zł -10.000zł).

Na życzenie, w cenie działki otrzymacie Państwo zapewnienie o możliwości przyłączenia prądu i gazu lub warunki techniczne na przyłącz. Dodatkowo, przed zakupem bezpłatnie sprawdzimy możliwości zabudowy działki na podstawie wybranego przez Państwa projektu domu oraz określimy koszty z tym związane. W naszym biurze można również zapoznać się z katalogami projektów domów, a wybrane skonsultować z projektantami.

Wymiary działki znajdują się na załączonym Planie Zagospodarowania.

Działka widokowa, lekko nachylona na zachód, położona w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna, mało intensywna. Działka położona w odległości ok. 15 km od Brzeska, ok. 11km od Nowego Wiśnicza, ok. 55km od Krakowa i ok. 44km od Tarnowa. Szkoły, przedszkola, Urząd Gminy, sklepy, punkty usługowe i przystanki komunikacji znajdują się w centrum miejscowości – ok. 3km od działki.

Zapraszamy na wirtualny spacer po działce (w zakładce „wirtualny spacer”) oraz na bezpłatną, rzeczywistą prezentację nieruchomości.

Nie pobieramy prowizji od kupującego.

 

SZCZEGÓŁOWE DANE

LOKALIZACJA

Ulica

Miejscowość

Gmina

Dzielnica

Powiat

-

Gnojnik

Czchów

-

brzeski

INFORMACJE FINANSOWE

Cena

Cena za m2

49000 PLN

- PLN

INFORMACJE TECHNICZNE

Piętro -
Liczba pokoi -
Liczba pięter
Typ działki budowlano-rolna
Droga dojazdowa asfaltowa droga publiczna
Media prąd, woda, gaz
Balkon -
Kuchnia -
Łazienka -
Okna -

Forma własności -
Powierzchnia 2900 m2

WYSZUKAJ OFERTE

MIEJSCOWOŚĆ:

KATEGORIA:

POWIERZCHNIA (m2):

CENA (PLN ):

×