Działki

Kraków

Działka budowlano-rolna 24ar, Stanisławice

CENA: - PLN(do negocjacji)
POWIERZCHNIA: 2400 m2
NUMER OFERTY: 000277
LICZBA POKOI: -
PIĘTRO -
#

OPIS NIERUCHOMOŚCI

SPRZEDANE

Na sprzedaż działka o numerze 872, o powierzchni 24ar, zlokalizowana w Stanisławicach (gmina Bochnia). Działka z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem MN1 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) oraz R-OK (tereny rolne o znaczeniu krajobrazowym). Część oznaczona jako MN1 obejmuje powierzchnię 8ar, natomiast część oznaczona jako R-OK - 16ar (szczegóły na załączonym do oferty planie zagospodarowania działki).

Główne ustalenia MPZP dla przedmiotowego obszaru:

- Przeznaczenie podstawowe terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

- Powierzchnia zabudowana nie może być większa niż 30% powierzchni działki budowlanej

- Powierzchnia biologicznie czynna – min. 40% powierzchni terenu działki budowlanej

- Wysokość budynku nie może być większa niż 10m, z tolerancją do 10%

- Zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza, zakaz realizacji zabudowy szeregowej

Szczegóły planu wraz z interpretacją dostępne są w naszym biurze (Bochnia ul. Kazimierza Wielkiego 25).

W zakładce „Plan zagospodarowania działki” znajduje się przykładowa propozycja zagospodarowania przedmiotowego terenu, wraz z wrysowanym budynkiem mieszkalnym oraz proponowanymi trasami przyłączy mediów.

Działka posiada dostęp do drogi publicznej poprzez istniejący zjazd (bezpośrednio przylega do utwardzonej drogi gminnej).

Media: prąd i gaz na działce, woda do przyłączenia z dz. nr 778/3 (po przeciwnej stronie drogi). Brak kanalizacji - alternatywą jest szambo (średni koszt wykonania – ok. 2.000zł) lub przydomowa oczyszczalnia ścieków (rozwiązanie ekonomiczne i zarazem ekologiczne – średni koszt wykonania 5.000zł -10.000zł).

Na życzenie, w cenie działki otrzymacie Państwo zapewnienie o możliwości przyłączenia poszczególnych mediów lub warunki techniczne na przyłącz. Dodatkowo, przed zakupem bezpłatnie sprawdzimy możliwości zabudowy działki na podstawie wybranego przez Państwa projektu domu oraz określimy koszty z tym związane. W naszym biurze można również zapoznać się z katalogami projektów domów, a wybrane skonsultować z projektantem.

Wymiary działki znajdują się na załączonym Planie Zagospodarowania.

Działka ładnie położona, w otoczeniu dużo zieleni. W sąsiedztwie luźna, niska zabudowa jednorodzinna. Okolica bardzo cicha i spokojna. Działka położona w odległości ok. 10 km od Bochni, ok. 35km od Krakowa (ok.7km do zjazdu z A-4 w Szarowie). W odległości 800m od działki znajduje się szkoła podstawowa, w odległości 650m market spożywczy, w odległości 1,5km – Delikatesy Centrum. Przystanek komunikacji publicznej w odległości ok. 800m od działki.

Zapraszamy na wirtualny spacer po działce (w zakładce „wirtualny spacer”) oraz na bezpłatną, rzeczywistą prezentację nieruchomości.

Cena podlega negocjacji

Nie pobieramy prowizji od kupującego.

SZCZEGÓŁOWE DANE

LOKALIZACJA

Ulica

Miejscowość

Gmina

Dzielnica

Powiat

-

Stanisławice

Gmina Bochnia

bocheński

INFORMACJE FINANSOWE

Cena

Cena za m2

- PLN

- PLN

INFORMACJE TECHNICZNE

Piętro -
Liczba pokoi -
Liczba pięter
Typ działki budowlano-rolna
Droga dojazdowa utwardzona droga publiczna
Media prąd, woda, gaz
Balkon -
Kuchnia -
Łazienka -
Okna -

Forma własności -
Powierzchnia 2400 m2

WYSZUKAJ OFERTE

MIEJSCOWOŚĆ:

KATEGORIA:

POWIERZCHNIA (m2):

CENA (PLN ):

×