Działki

Kraków

Działka budowlana o pow. 9ar, Stary Wiśnicz

CENA: 49 000 PLN(do negocjacji)
POWIERZCHNIA: 900 m2
NUMER OFERTY: 000375
LICZBA POKOI: -
PIĘTRO -
#

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż działka o powierzchni 9ar, zlokalizowana w Starym Wiśniczu (gmina Nowy Wiśnicz). Działka z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem M (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej).

Główne ustalenia MPZP dla przedmiotowego obszaru:

- Przeznaczenie podstawowe terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

- Przeznaczenie uzupełniające – usługi komercyjne

- Trwałe zainwestowanie działki nie może być większe niż 30% jej powierzchni

- Max. wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych - 10m

- Geometria dachów dla budynków mieszkalnych – dachy dwu lub wielospadowe, o symetrycznym kącie nachylenia głównych połaci dachowych w przedziale 35-45 stopni, o nadwieszonych okapach

Szczegóły planu wraz z interpretacją dostępne są w naszym biurze (Bochnia ul. Kazimierza Wielkiego 25).

W zakładce ”Plan zagospodarowania działki” znajduje się przykładowa propozycja zagospodarowania przedmiotowego terenu, wraz z wrysowanym budynkiem mieszkalnym oraz proponowanymi trasami przyłączy mediów.

Działka posiada dostęp do drogi publicznej (bezpośrednio przylega do utwardzonej drogi gminnej).

Wszystkie media z wyjątkiem kanalizacji, znajdują się na działce. Alternatywą dla kanalizacji jest szambo (średni koszt wykonania – ok. 2.000zł) lub przydomowa oczyszczalnia ścieków (rozwiązanie ekonomiczne i zarazem ekologiczne – średni koszt wykonania 5.000zł -10.000zł).

Na życzenie, w cenie działki otrzymacie Państwo zapewnienie o możliwości przyłączenia poszczególnych mediów lub warunki techniczne na przyłącz. Istnieje również możliwość bezpłatnego sprawdzenia możliwości zabudowy działki na podstawie wybranego przez Państwa projektu domu oraz kosztów z tym związanych. W naszym biurze można również zapoznać się z katalogiem projektów domów, a wybrane skonsultować z projektantem.

Wymiary działki znajdują się na załączonym Planie Zagospodarowania.

Działka widokowa, wypłaszczona, w kształcie prostokąta. W sąsiedztwie luźna, niska zabudowa jednorodzinna. Okolica bardzo cicha i spokojna. Miejsce kameralne, położone na końcu drogi. Działki w bezpośrednim sąsiedztwie przeznaczone zostały w MPZP pod zieleń nieurządzoną, co gwarantuje brak powstawania nowej zabudowy na tym terenie. Działka położona w odległości 2km od rynku w Nowym Wiśniczu (Zamek w Nowym Wiśniczu znajduje się 600m od działki – w linii prostej, będzie go widać z okien przyszłego domu), 10 km od Bochni, ok. 43km od południowo-wschodniej części Krakowa (ul. Wielicka). Najbliższa szkoła podstawowa w Starym Wiśniczu znajduje się w odległości 1,5km od działki. Do oferty dołączona jest panorama 360 stopni oraz film wykonany z powietrza, przedstawiające okolicę, w jakiej znajduje się działka.

Cena do negocjacji.

Zapraszamy na wirtualny spacer po działce (w zakładce „wirtualny spacer”) oraz na bezpłatną, rzeczywistą prezentację nieruchomości.

Nie pobieramy prowizji od kupującego.

SZCZEGÓŁOWE DANE

LOKALIZACJA

Ulica

Miejscowość

Gmina

Dzielnica

Powiat

-

Stary Wiśnicz

Nowy Wiśnicz

-

bocheński

INFORMACJE FINANSOWE

Cena

Cena za m2

49 000 PLN

- PLN

INFORMACJE TECHNICZNE

Piętro -
Liczba pokoi -
Liczba pięter
Typ działki budowlana
Droga dojazdowa utwardzona droga publiczna
Media prąd, woda, gaz
Balkon -
Kuchnia -
Łazienka -
Okna -

Forma własności własność, założona KW
Powierzchnia 900 m2

WYSZUKAJ OFERTE

MIEJSCOWOŚĆ:

KATEGORIA:

POWIERZCHNIA (m2):

CENA (PLN ):

×