Działki

Kraków

Działka budowlana 25,5ar, Proszówki

CENA: 110000 PLN(do negocjacji)
POWIERZCHNIA: 2567 m2
NUMER OFERTY: 000279
LICZBA POKOI: -
PIĘTRO -
#

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż działka o numerze 546/1, o powierzchni 25,67ar, zlokalizowana w Proszówkach, w dzielnicy Rajszula (gmina Bochnia). Działka z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem MN1 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) oraz ZI1 (tereny zieleni izolacyjnej). Część oznaczona jako MN1 obejmuje powierzchnię 21ar, natomiast część oznaczona jako ZI1 – 4,67ar (szczegóły na załączonym do oferty projekcie zagospodarowania działki).

Główne ustalenia MPZP dla przedmiotowego obszaru:

- Przeznaczenie podstawowe terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

- Powierzchnia zabudowana nie może być większa niż 30% powierzchni działki budowlanej

- Powierzchnia biologicznie czynna – min. 40% powierzchni terenu działki budowlanej

- Wysokość budynku nie może być większa niż 10m, z tolerancją do 10%

- Zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza, zakaz realizacji zabudowy szeregowej

Szczegóły planu wraz z interpretacją dostępne są w naszym biurze (Bochnia ul. Kazimierza Wielkiego 25).

W zakładce „Plan zagospodarowania działki” znajduje się przykładowa propozycja zagospodarowania przedmiotowego terenu, wraz z wrysowanym budynkiem mieszkalnym oraz proponowanymi trasami przyłączy mediów.

Działka posiada dostęp do drogi publicznej poprzez istniejący zjazd (bezpośrednio przylega do asfaltowej drogi gminnej).

Media: Działka uzbrojona we wszystkie media. Prąd na działce, gaz, woda i kanalizacja – w drodze dojazdowej, tuż przy granicy działki. Proponowane trasy przyłączenia mediów przedstawione są na załączonym projekcie zagospodarowania działki.

Na życzenie, w cenie działki otrzymacie Państwo zapewnienie o możliwości przyłączenia poszczególnych mediów lub warunki techniczne na przyłącz. Dodatkowo, przed zakupem bezpłatnie sprawdzimy możliwości zabudowy działki na podstawie wybranego przez Państwa projektu domu oraz określimy koszty z tym związane. W naszym biurze można również zapoznać się z katalogami projektów domów, a wybrane skonsultować z projektantami.

Wymiary działki znajdują się na załączonym Planie Zagospodarowania.

Działka położona w bardzo ładnym miejscu, płaska, otoczona zielenią. Okolica zadbana i uporządkowana. Dodatkowo bardzo cicha i spokojna (działka znajduje się przy „ślepej” ulicy). W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna (zabudowa typowa dla podmiejskich osiedli, przeważają nowe domy). W pobliżu przebiega autostrada A-4 jednak dzięki zastosowaniu ekranów akustycznych, ruch samochodów jest bardzo mało słyszalny (głośniej jest jedynie na samym końcu działki). Działka położona w odległości ok. 4 km od Bochni, ok. 40km od Krakowa. W odległości 1km od działki znajduje się szkoła podstawowa, basen i lodowisko, w odległości 1,5km przedszkole, 1,3km Biedronka. Przystanek komunikacji publicznej w odległości 750m od działki (zatrzymują się tam m.in. busy jadące do Bochni i do Krakowa).

Zapraszamy na wirtualny spacer po działce (w zakładce „wirtualny spacer”) oraz na bezpłatną, rzeczywistą prezentację nieruchomości.

Nie pobieramy prowizji od kupującego.

SZCZEGÓŁOWE DANE

LOKALIZACJA

Ulica

Miejscowość

Gmina

Dzielnica

Powiat

-

Proszówki

Rajszula

bocheński

INFORMACJE FINANSOWE

Cena

Cena za m2

110000 PLN

- PLN

INFORMACJE TECHNICZNE

Piętro -
Liczba pokoi -
Liczba pięter
Typ działki budowlana
Droga dojazdowa asfaltowa droga publiczna
Media prąd, woda, gaz, kanalizacja
Balkon -
Kuchnia -
Łazienka -
Okna -

Forma własności -
Powierzchnia 2567 m2

WYSZUKAJ OFERTE

MIEJSCOWOŚĆ:

KATEGORIA:

POWIERZCHNIA (m2):

CENA (PLN ):

×