Działki

Kraków

Działka budowlana 22ar, Łomna

CENA: 80 000 PLN(do negocjacji)
POWIERZCHNIA: 2200 m2
NUMER OFERTY: 000460
LICZBA POKOI: -
PIĘTRO -
#

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 22ar, zlokalizowana w Łomnej (gmina Nowy Wiśnicz). Działka z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem MN (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej).

Główne ustalenia MPZP dla przedmiotowego obszaru:

- Przeznaczenie podstawowe terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

- Max. wskaźnik powierzchni zabudowy – 30%

- Min. procentowy udział powierzchni biologicznie czynnej – 30%

- Max. wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych - 10m

- Geometria dachów dla budynków mieszkalnych – dachy dwu lub wielospadowe, o symetrycznym kącie nachylenia głównych połaci dachowych w przedziale 30-45 stopni

Do oferty dołączona jest przykładowa propozycja zagospodarowania przedmiotowego terenu, wraz z wrysowanym budynkiem mieszkalnym oraz proponowanymi trasami przyłączy mediów.

Działka posiada dostęp do drogi publicznej (bezpośrednio przylega do utwardzonej drogi gminnej).

Media: prąd i gaz na działce, wodociąg gminny w drodze dojazdowej, brak kanalizacji. Alternatywą dla kanalizacji jest szambo (średni koszt wykonania – ok. 2.000zł) lub przydomowa oczyszczalnia ścieków (rozwiązanie ekonomiczne i zarazem ekologiczne – średni koszt wykonania 5.000zł -10.000zł).

Na życzenie, w cenie działki otrzymacie Państwo zapewnienie o możliwości przyłączenia poszczególnych mediów lub warunki techniczne na przyłącz. Istnieje również możliwość bezpłatnego sprawdzenia możliwości zabudowy działki na podstawie wybranego przez Państwa projektu domu. W naszym biurze można również zapoznać się z katalogiem projektów domów, a wybrane skonsultować z projektantem.

Wymiary działki znajdują się na załączonym Planie Zagospodarowania.

Działka widokowa ale jednocześnie położona na wypłaszczeniu. W sąsiedztwie luźna, niska zabudowa jednorodzinna. Okolica bardzo cicha i spokojna. Miejsce kameralne, położone na końcu drogi. Działka położona w odległości 3 km od rynku w Nowym Wiśniczu, 8 km od Bochni. Do oferty dołączona jest panorama 360 stopni wykonana z powietrza, przedstawiająca okolicę, w jakiej znajduje się działka.

Zapraszamy na wirtualny spacer po działce (w zakładce „wirtualny spacer”) oraz na bezpłatną, rzeczywistą prezentację nieruchomości.

Nie pobieramy prowizji od kupującego.

SZCZEGÓŁOWE DANE

LOKALIZACJA

Ulica

Miejscowość

Gmina

Dzielnica

Powiat

-

Łomna

Nowy Wiśnicz

-

bocheński

INFORMACJE FINANSOWE

Cena

Cena za m2

80 000 PLN

- PLN

INFORMACJE TECHNICZNE

Piętro -
Liczba pokoi -
Liczba pięter
Typ działki budowlana
Droga dojazdowa utwardzona droga publiczna
Media prąd, woda, gaz
Balkon -
Kuchnia -
Łazienka -
Okna -

Forma własności -
Powierzchnia 2200 m2

WYSZUKAJ OFERTE

MIEJSCOWOŚĆ:

KATEGORIA:

POWIERZCHNIA (m2):

CENA (PLN ):

×