Domy

Kraków

Dom wolnostojący, Bochnia ul. Jana Matejki

CENA: 550000 PLN(do negocjacji)
POWIERZCHNIA: 168,4 m2
NUMER OFERTY: 000266
LICZBA POKOI: 4
PIĘTRO -
#

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 168,4m2, użytkowej 128,2m2, usytuowany na działce o powierzchni 10 ar (przeznaczenie działki: mieszkaniowo - usługowe). Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Bochni, przy ul. Jana Matejki.

Dom wybudowany w latach 70-tych, wykonany w technologii tradycyjnej (murowanej) z pustaka, kryty blachą, w całości podpiwniczony. Budynek składa się z trzech kondygnacji (piwnice, parter i piętro).

Na parterze (59,3m2) znajduje się duży salon (28m2), jasna przestronna kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, WC, korytarz i wiatrołap. Z salonu prowadzi wyjście na balkon. Na podłogach w salonie parkiet, w kuchni i korytarzu wykładzina PCV, w łazience - terakota. Kuchnia widna, z dużym oknem, umeblowana, ze sprzętem AGD (kuchenka, piekarnik, lodówko-zamrażarka). WC z oknem. Pomiędzy pomieszczeniem gospodarczym a WC znajduje się ściana działowa, po usunięciu której powstaje pomieszczenie o pow. 3,5m2, gdzie można zrobić małą łazienkę (widać to na załączonym rzucie).

Na piętrze (55,3m2) znajdują się 3 pokoje (w tym jeden z balkonem), łazienka oraz korytarz. Na podłogach w pokojach i korytarzu położono parkiet (przykryty dywanami lub wykładziną dywanową), w łazience – terakotę. Łazienka wyposażona jest w wannę oraz prysznic. Z korytarza prowadzi wyjście na balkon, dzięki czemu istnieje możliwość wykonania dodatkowego wejścia bezpośrednio na piętro i przerobienia domu na dwurodzinny.

Na poziomie „0” (piwnice) znajdują się 2 pomieszczenia gospodarcze, kotłownia oraz garaż jednostanowiskowy.

Budynek do remontu, standard wykończenia z lat 90-tych. Okna stare drewniane, drzwi również do wymiany. Grzejniki częściowo żeliwne, w łazience stary gazowy podgrzewacz wody. Ogrzewanie centralne gazowe. Pokrycie dachu (aktualnie blacha) wymaga częściowego remontu.

Dołączony do oferty wirtualny spacer w pełni oddaje stan oraz standard wykończenia pomieszczeń.

W zakładce „rzuty” znajduje się zwymiarowany, aktualny plan budynku, przedstawiający dokładny rozkład pomieszczeń.

Budynek wyposażony we wszystkie media – prąd, gaz, woda i kanalizacja miejska.

Budynek, ze względu na rozkład, można podzielić na dwa odrębne niezależne mieszkania lub – biorąc pod uwagę komercyjne przeznaczenie terenu - na lokale użytkowe (poprzez zmianę sposobu użytkowania budynku). Istnieje również możliwość rozbudowy istniejącego budynku, budowy nowego budynku mieszkalnego z tyłu działki oraz ewentualnego podziału działki na dwie mniejsze (minimalna powierzchnia nowo wydzielanej działki na przedmiotowym terenie wynosi 5 ar). Nieruchomość nie podlega ochronie konserwatorskiej, ani nie leży na obszarze stanowisk archeologicznych.

W części frontowej działki znajduje się drugi murowany budynek użytkowy o powierzchni ok. 25m2 (widoczny na zdjęciach i panoramach), gdzie aktualnie prowadzona jest działalność gospodarcza (sklep).

Teren na którym położona jest nieruchomość (w MPZP oznaczony symbolem 1.MN.U.12), stwarza szerokie możliwości inwestycyjne. Szczegółowe informacje znajdują się  na naszej stronie internetowej http://www.archestate.pl/pl/dzialka-inwestycyjna-10ar-bochnia-ul.-jana-matejki.html .

Stan prawny nieruchomości został zweryfikowany, nie jest ona w żaden sposób obciążona. Budynek został odebrany do użytkowania oraz ma nadany numer. Do wglądu pełna dokumentacja dotycząca nieruchomości wraz z aktualną treścią Księgi Wieczystej.

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, w centrum Bochni. Zaledwie 10 minut spacerem do płyty bocheńskiego rynku. Bezpośrednie sąsiedztwo zróżnicowane - częściowo zabudowa jednorodzinna, liczne punkty usługowe, duże obiekty komercyjne (m.in. w trakcie realizacji nowa galeria handlowa „Skarpa”), a także zabudowa wielorodzinna. Na miejscu pełna infrastruktura – w odległości max. 300m szkoły (podstawowe, średnie, gimnazja), wyższa uczelnia, przedszkola, żłobki, prywatne oraz publiczne przychodnie zdrowia, szpital, centra handlowe (m.in. Galeria Bocheńska) oraz sklepy wielkopowierzchniowe.

Do oferty dołączona jest panorama 360 stopni oraz film wykonany z powietrza, przedstawiające okolicę, w jakiej znajduje się nieruchomość.

Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości (w zakładce „wirtualny spacer”) oraz na bezpłatną, rzeczywistą prezentację nieruchomości. Osoby zainteresowane realizacją inwestycji na przedmiotowym terenie, zapraszamy na konsultacje z projektantem.

Nie pobieramy prowizji od kupującego.

SZCZEGÓŁOWE DANE

LOKALIZACJA

Ulica

Miejscowość

Gmina

Dzielnica

Powiat

Jana Matejki

Bochnia

m. Bochnia

Śródmieście

bocheński

INFORMACJE FINANSOWE

Cena

Cena za m2

550000 PLN

- PLN

INFORMACJE TECHNICZNE

Piętro -
Liczba pokoi 4
Liczba pięter 1
Typ działki budowlana (mieszkaniowo-usługowa)
Droga dojazdowa asfaltowa droga publiczna
Media prąd, woda, gaz, kanalizacja
Balkon trzy balkony
Kuchnia oddzielna, z oknem
Łazienka do remontu
Okna stare drewniane

Forma własności pełna własność, założona KW
Powierzchnia 168,4 m2

WYSZUKAJ OFERTE

MIEJSCOWOŚĆ:

KATEGORIA:

POWIERZCHNIA (m2):

CENA (PLN ):

×